GDD w Pradze

2011-10-19 21:48

Miałem ostatnio okazję wzięcia udziału w jednej z lokalnych edycji konferencji Google Developer Day. Na to wydarzenie składa się cykl wykładów prowadzonych przez przedstawicieli Google, traktujących o technologiach webowych, mobilnych i tym podobnych tematach. GDD, w którym akurat ja uczestniczyłem, odbywał się wczoraj w Pradze.

Przyznam, że nigdy wcześniej nie brałem udziału w podobnym wydarzeniu, więc było to bardzo interesujące doświadczenie. Większość z prezentowanych tematów wydawała się niezwykle ciekawa, a ze względu na to równoległy przebieg aż pięciu ścieżek wykładowych należało dokonać bardzo trudnego wyboru, których sesji chcemy posłuchać. Miejmy nadzieję, że wszystkie tak czy siak wkrótce trafią na YouTube :)

Od siebie dodaję kilka zdjęć. Ich jakość nie jest aczkolwiek powalająca, bo zostały wykonane sprzętem, którego główne przeznaczenie jest zgoła odmienne ;)

Update: Oficjalna galeria zdjęć z imprezy jest już dostępna.

Be Sociable, Share!
Be Sociable, Share!
Tags: ,
Author: Xion, posted under Computer Science & IT, Events »


3 comments for post “GDD w Pradze”.
 1. Ahal:
  October 19th, 2011 o 23:07

  Xion a czy mógłbyś sprawdzić swój link do zdjęć ? Bo Picasa Web twierdzi że nie istnieją a w twoim profilu też jakoś ich nie widać…

 2. Xion:
  October 20th, 2011 o 8:56

  Bah, zapomniałem że Picasa to nie Facebook i albumy domyślnie dodają się jako prywatne :)
  Teraz wszystko powinno być już OK.

 3. Daniula:
  October 20th, 2011 o 22:20

  Też miałem przyjemność tam dotrzeć. Co do prezentacji to żadna nie powalała, podobne opinie słyszałem od osób, które poszły na inne sesje. O wiele więcej wartościowych treści usłyszałem na naszych lokalnych konferencjach FrontTrends, FalsyValus, czy onGameStart.

  Co do organizacji to najbardziej bolało olewactwo w stosunku do osób nie mówiących po czesku. Otwarcie GDD i zamknięcie odbyło się w ichnim języku, który pomimo, że podobny do polskiego, jest dla mnie nie zrozumiały.

  Największą atrakcja było możliwość spotkania wielu ciekawych ludzi z przeróżnych krańców Europy i z tego jestem bardzo zadowolony.

  Teraz czekam na GDD Berlin. Patrząc po tym co lokalny GTUG tam przygotowuje, zapowiada się seria kilku bardzo ciekawych dni.

Comments are disabled.
 


© 2023 Karol Kuczmarski "Xion". Layout by Urszulka. Powered by WordPress with QuickLaTeX.com.