Koniec pory karmienia

2009-03-06 10:06
Nowy \"nagrobek\" postów
“Nagrobek” postów
po zmianach

Niecały rok temu napisałem tutaj co nieco o tym, dlaczego nie podobają mi się różnego rodzaju “wynalazki statystyczne”, obecnie na forum Warsztatu. Wtedy pomysł usunięcia karmy i licznika postów nie spotkał się z jakimś szerokim poparciem. Pewnie było jeszcze na to za wcześnie. Musiało minąć te kilkanaście miesięcy, żeby pozostali moderatorzy zauważyli w końcu to, że obecność tych śmiesznych cyferek nie powoduje wcale podniesienia jakości forum – wręcz przeciwnie :)

No, ale lepiej późno niż wcale ;> Wczoraj – jako skutek głosowania w gronie moderatorów – zarówno karma, jak i licznik postów zostały usunięte z widoku. Ta pierwsza zniknęła całkowicie, zaś liczbę postów można wciąż obejrzeć w profilu użytkownika. Całkiem rozsądne wyjście, moim skromnym zdaniem.

Be Sociable, Share!
Be Sociable, Share!
Tags: ,
Author: Xion, posted under Internet »


5 comments for post “Koniec pory karmienia”.
 1. revo:
  March 6th, 2009 o 12:49

  Wiesz, na starym forum warsztatu nie było licznika postów (z mojej inicjatywy) i po przenosinach też to sugerowałem ;P Jednak władza nie była przychylna ;)

 2. nexor:
  March 6th, 2009 o 14:54

  Ja nigdy nie chodziłem na żadne głosowania, kiedy w szkole odbywały się jakieś dotyczące zmian na korytarzach, czy po prostu chciano wprowadzić jakieś udogodnienia, nigdy nie brałem w tym udziału.
  Po prostu nic to w moim życiu i tak nie zmieniało bo czy jakaś skrzynka zażaleń była czy nie, mnie to nie obchodziło jak i większość kumpli. Na gg nie raz zdarzyło mi się rozmawiać z kolegą i rozmowa toczyła się nieraz tak:” Wiesz co? Dobiłeś mnie teraz tym stwierdzeniem, idę na warsztat dać Ci karmę, żebyś co dzień na nią patrzył i wiedział, że to ode mnie za to głupie zdanie :D” Karma była i teraz nie ma, żadnych różnic nie idzie odczuć mimo wszystko. Ale cieszę się z decyzji, że została usunięta. Masowe głosowanie pewnie stworzyło by pełno bezsensownych tematów, dlaczego tak a nie inaczej. Karma to jeden wielki żart i tak była przeze mnie traktowana.
  ps. imho :)

 3. gosuwachu:
  March 7th, 2009 o 0:01

  Nareszcie, mówiłem o tym jakieś dwa lata temu ;)

 4. prophet:
  March 7th, 2009 o 9:27

  Mam tylko nadzieję, że moderka nie ugnie się pod tymi lamentami statsiarzy jakie zalewają teraz forum i nie przywroci tego dziadostwa spowrotem. Btw. Xion, jak otwieram ten blog pod ff to mi zawiesza całą przeglądarkę (ctrl alt del tylko pomaga), mam najnowszego ff. Kiedyś też miałem jakieś problemy, też się coś przywieszało ale nie było to aż takie tragiczne jak teraz.

 5. Riddlemaster:
  March 10th, 2009 o 11:54

  A ja tam lubiłem te różne statystyki. No ale trudno, tylko z tego powodu z Warsztatu nie ucieknę ;) .

Comments are disabled.
 


© 2023 Karol Kuczmarski "Xion". Layout by Urszulka. Powered by WordPress with QuickLaTeX.com.