Długo oczekiwane uaktualnienie

2008-01-31 12:38

Niebieskie logo WordPressWersja 2.3 WordPressa pojawiła się już kilkanaście tygodni temu, ale przez bardzo długi czas broniłem się przed uaktualnieniem. Ta wersja ma bowiem sporo zmian w stosunku do poprzedniej, a skutkiem mogła być niekompatybilność niektórych używanych tutaj pluginów i konieczność co najmniej ich uaktualnienia.
Faktycznie nie obyło się bez kilku problemów, ale ostatecznie całą tę operację upgrade‘u mogę chyba uznać za udaną. W każdym widać bez wątpienia, że strona nadal działa :)

Zapewne najważniejszą zmianą serii 2.3.x jest to, że pojawia się wbudowana obsługa tagów, którymi można opatrywać posty. Ale z faktu, że coś takiego istnieje, nie wynika jeszcze, bym miał z tego korzystać ;P Jakoś mam przeczucie, że pojawienie się na stronie przesławnej chmurki tagów wcale nie byłoby posuwaniem się w dobrym kierunku…

Be Sociable, Share!
Be Sociable, Share!

Author: Xion, posted under Website »


3 comments for post “Długo oczekiwane uaktualnienie”.
 1. spaxio:
  January 31st, 2008 o 14:20

  Chmurka tagów pokazuje co lubisz, co kochasz, czego uzywasz i w co wierzysz :D

 2. moriturius:
  January 31st, 2008 o 21:04

  ee tam, chmurka tagów ssie :P
  IMO wygląda okropnie

 3. Xion:
  February 1st, 2008 o 9:54

  Wygląd to inna sprawa, ale dla mnie jest ona póki co ‘zbyt trendy’ ;P Poza tym jakoś rzadko widzę ją na polskich stronach. Może za jakiś czas, gdy Web będzie w wersji co najmniej 2.5, rozważę umieszczenie jej tutaj.

  Jest też inna kwestia. W tej chwili mam dokładnie 164 notki, które należałoby otagować. I kto to zrobi – że niby ja? ;)

Comments are disabled.
 


© 2023 Karol Kuczmarski "Xion". Layout by Urszulka. Powered by WordPress with QuickLaTeX.com.