Prezentacja nt. programowania UI w Androidzie

2011-08-29 21:16

W sobotę wziąłem udział w pierwszej konferencji Appspirina – wydarzeniu poświęconemu tworzeniu aplikacji mobilnych. Ta pierwsza edycja była współorganizowana przez polski GTUG i tematycznie była związana z platformą Android, więc przypadkowo w całości pokrywała się z moimi zainteresowaniami ;)
Cieszę się więc, że mogłem tam wystąpić, prezentując wykład na temat niektórych co bardziej zaawansowanych aspektów programowania interfejsu użytkownika w Androidzie. Omówiłem tam nieco rzadziej spotykane przypadki użycia takich typowych narzędzi jak zasoby (resources), układy kontrolek (layouts) czy też różne sposoby powiadamiania użytkownika o istotnych i mniej istotnych zdarzeniach.

Na facebookowej stronie inicjatywy powinno się już pojawić kilka zdjęć, a wkrótce powinien też zostać udostępniony film z każdego z (trzech) wykładów. Póki co zamieszczam dla potomności slajdy ze swojej własnej prezentacji :)

File: Zaawansowane programowanie UI na platformie Android [PL]  Zaawansowane programowanie UI na platformie Android [PL] (762.0 KiB, 13,403 downloads)

Be Sociable, Share!
Be Sociable, Share!
Tags: , , , ,
Author: Xion, posted under Events, Programming »


4 comments for post “Prezentacja nt. programowania UI w Androidzie”.
 1. MDW:
  August 30th, 2011 o 7:57

  Bardzo sensownie zrobione slajdy do prezentacji. Sporo informacji podanych w bardzo dobry sposób. Na tej podstawie mam prawo domyślać się, że sama prezentacja była prawie na medal. Gratuluję!

 2. Andrzej:
  August 30th, 2011 o 20:06

  Gratuluję prezentacji, rzeczowa i na temat. Dowiedziałem się kilku rzeczy o jakich wcześniej nie wiedziałem. Moim zdaniem ta prezentacja wypadła najlepiej na całej appspirinie.

 3. Jacek:
  September 1st, 2011 o 13:30

  Ja również odebrałem prezentację na spotkaniu bardzo pozytywnie ;]

Comments are disabled.
 


© 2023 Karol Kuczmarski "Xion". Layout by Urszulka. Powered by WordPress with QuickLaTeX.com.