Na Lodowym Tronie

2010-04-13 22:59

Nieczęsto pozwalam sobie na aż taki off-topic, ale w tym przypadku uważam, że spokojnie mogę być usprawiedliwiony. Jeśli bowiem ktoś grał swego czasu w Warcrafta 3, to pewnie pamięta, że kampania w tej grze (a właściwie dodatku do niej) kończyła się powstaniem jednego z najpotężniejszych antagonistów, jakich świat gier tej doskonałej serii kiedykolwiek widział – w polskiej wersji znanego jako Król Lisz, a w oryginale jako Lich King. Jego długi cień rzucał się potem na pierwszą edycję kolejnej gry z serii, czyli World of Warcraft. Aż w końcu teraz możliwe jest stanięcie mu naprzeciw i rozprawienie się z nim… miejmy nadzieję, że raz na zawsze.

[singlepic id=80 w=320 h=240 float=center]

I to właśnie udało mi się zrobić dzisiaj, co widać na obrazku powyżej. Ci, którzy nie mają specjalnego pojęcia o serii Warcraft mogą zareagować co najwyżej wzruszeniem ramion. Co bardziej hardcore‘owi gracze WoW-a mogą z kolei wskazywać, że to przecież tylko wersja 10-osobowa, na normalnym poziomie trudności i w dodatku o 10% łatwiejsza niż oryginalnie.

Ale ja się tym zupełnie nie przejmuję :) Jak na moje ograniczone możliwości czasowe oraz niewielką zdolność do wciskania klawiszy WSAD oraz przycisków myszki naraz, uważam to za satysfakcjonujące osiągnięcie. A że ma też ono dla mnie pewne znaczenie symboliczne, pozwalam sobie podzielić się z nim ze światem.

Be Sociable, Share!
Be Sociable, Share!
Tags:
Author: Xion, posted under Events, Games »


3 comments for post “Na Lodowym Tronie”.
 1. gemGreg:
  April 16th, 2010 o 21:04

  gz, dropło ci coś?:P

 2. Xion:
  April 16th, 2010 o 21:43

  Padły te dwie bronie: 1, 2. Nic ciekawego dla mnie :)

 3. _ElviS_:
  April 26th, 2010 o 8:53

  Szczere gratulacje – pieprzyć fakt 10% buffa – walka z LK tak czy inaczej wymaga niezłego skupienia i dobrej współpracy grupy, nawet w wersji 10-osobowej. Rozumiem, że imię Twej postaci oraz nazwa serwera, na którym podbijasz Azeroth to tajemnica? ;)

Comments are disabled.
 


© 2023 Karol Kuczmarski "Xion". Layout by Urszulka. Powered by WordPress with QuickLaTeX.com.