Konferencja się zbliża…

2008-03-31 21:37
Mapka poglądowa IGK

1 – Akademia Podlaska
2 – PKP
3 – PKS
4 – Droga z Warszawy

…i to wielkimi krokami. Mam oczywiście na myśli doroczną konferencję IGK, której piąta już edycja rozpocznie się w Siedlcach już w ten piątek. Wpadł mi właśnie w ręce skrócony informator, który zawiera wiele ciekawych informacji. Są oczywiście podstawowe wiadomości logistyczne związane z tym, jak na miejsce konferencji w ogóle trafić. Te są jednak potrzebne głównie tym, którzy wybierają się tam pierwszy raz; takim wyjadaczom jak ja, stawiającym się na (prawie) każdej edycji, nie są już w ogóle potrzebne :-)
Znacznie bardziej interesujące są tematy referatów, które będzie można usłyszeć na miejscu. Tym razem cztery z nich (czyli więcej niż połowa wszystkich!) będą wygłoszone przez osoby związane z Warsztatem, co mieści się około zwyczajowej średniej. Rarytasem będzie pewnie wykład poprowadzony przez jednego z twórców Wiedźmina, a dokładniej przez głównego projektanta rozgrywki, który opowie o produkcji i projektowaniu gier.

Zatem będzie ciekawie. Już nie mogę się doczekać :)

Be Sociable, Share!
Be Sociable, Share!
Tags:
Author: Xion, posted under Events »


2 comments for post “Konferencja się zbliża…”.
 1. gamer.cpp:
  April 1st, 2008 o 13:17

  I wyszlo jak co roku, juz chyba 3 raz. Jestem z Siedlec, mam do budynku AP z mojego bloku jakies 300m. Mialem byc na 100% a nie bede na ani jednym wykladzie. W piatek zmykam na trening a w sobote do wwa na koncert. Moze w koncu za rok :)

  pozdrawiam i milej zabawy zycze

 2. Paź:
  April 1st, 2008 o 15:25

  Może za rok uda mi się wybrać =( Również życzę dobrej zabawy

Comments are disabled.
 


© 2023 Karol Kuczmarski "Xion". Layout by Urszulka. Powered by WordPress with QuickLaTeX.com.