Pośrodku podium

2007-12-18 15:48

Srebrny medalOstatnio na stronie Warsztatu pojawiła się sonda (ponownie zresztą). Pierwsze pytanie było nader interesujące, bowiem dotyczyło tego, czy warsztatowicze… prowadza aktualnie blogi albo noszą się z takim zamiarem w przyszłości. Wyniki wskazywały, że piszący stanowią około jedną czwartą tego community.

Bardziej interesujący był mini-konkurs na najlepszego bloga, odbywający się poprzez mechanizm oceniania komentarzy do wspomnianej sondy. Okazało się, że strona z moimi wypocinami – mimo stosunkowo krótkiego czasu istnienia – zdołała zebrać na tyle dużo głosów, by ostatecznie uplasować się na drugim miejscu. To bardzo miłe i zaskakujące – zwłaszcza, jeśli spojrzymy, kto zajął miejsce trzecie ;)
Gratuluję też morituriusowi zwycięstwa i mam oczywiście nadzieję, że pisanie devlogów będzie zataczało coraz szersze kręgi, zwłaszcza na Warsztacie.

Be Sociable, Share!
Be Sociable, Share!
Tags:
Author: Xion, posted under Website »


3 comments for post “Pośrodku podium”.
 1. dRaiser:
  December 18th, 2007 o 21:08

  Noo, to gratulacje :) Szczerze mówiąc to chociaż pyknąłem ankietę, to czasu na czytanie/komentowanie nie za bardzo miałem. Chociaż zgłaszając swojego bloga miałbym niezbyt wielkie szanse, bo już Reg mi wyjaśnił, że on np nie lubi blogów-nie-devlogów, a wpisy koderskie to u mnie zdecydowana mniejszość :)

 2. REGi:
  December 20th, 2007 o 10:50

  gratulacje :) zwłaszcza za tak dużą ilość tekstów, prawie co dziennie masz nowe wpisy :D:D:D

 3. Reg:
  December 23rd, 2007 o 14:46

  Ja tylko dodam nieskromnie acz szczerze, że przy obecnym systemie oceniania i mojej sile głosu wynoszącej 74 tacy jak ja mieli decydujący wpływ na wynik, a pozostali “nieco” mniejszy. Ja oczywiście na siebie samego nie głosowałem, ale do sukcesu Xiona i Morituriusa się przyczyniłem :)

Comments are disabled.
 


© 2023 Karol Kuczmarski "Xion". Layout by Urszulka. Powered by WordPress with QuickLaTeX.com.