Start?…

2007-07-11 20:15

Dzień dobry, albo i dobry wieczór. Który to już raz witam się na nowej lub z lekka odnowionej stronie domowej? Taka okazja zdarzała się zdecydowanie zbyt dużo razy ;P Dlatego miejmy nadzieję, że ta jest ostatnia.
W kwestii stron domowych przerabiałem już chyba wszystkie opcje, włączając bloga. Ale teraz to ma być devlog – czyli takie miejsce, gdzie mam głównie prezentować postępy w mojej pracy programistycznej. Założenie to ambitne i wiele chwalebne, ale z praktyką może być pewnie gorzej ;)

Jedną z dużych przeszkód było zwykle to, że o ile o programowaniu gier czy też użytków mam jak sądzę jako takie pojęcie, o tyle webmastering zawsze był i nadal jest moim słabym punktem. Co więcej, mam chyba jakąś nieuleczalną alergię na te tematy :) Po prostu widok obleśnego HTMLa czy też kodu PHP – lub co gorsza, połączenia jednego i drugiego – nie napawa mnie jakimiś przyjaznymi uczuciami. W takiej sytuacji prowadzenie strony internetowej jest… hmm… trudne ;P
Dlatego bardzo miło znajduję Bloggera. Wprawdzie korzystanie z niego ostatnio nabrało chyba rozmiarów jakiejś mody napędzanej instynktem lemingów, ale nie da się ukryć, że serwisu używa się bardzo przyjemnie. I to musi być najprawdziwsza prawda, skoro nawet taki webowy analfabeta jak ja się do tego przyznaje :P Naturalnie wynikowym produktem nie jest normalna strona domowa, a zwykły (b)log, lecz i tak efekt jest wyjątkowo dobry w stosunku do włożonego wysiłku. Ot, Web Dwa Zero w pełnej krasie :)

Zatem póki co możemy być optymistami – a przynajmniej ja pozwolę sobie na ten rzadki luksus :) Jeśli (znów) nie zdarzy się jakiś bliżej nieokreślony dziejowy kataklizm, może nawet coś z tego będzie…

Be Sociable, Share!
Be Sociable, Share!

Author: Xion, posted under Website »


One comment for post “Start?…”.
 1. Maciek:
  July 19th, 2009 o 17:57

  Witam,
  Opublikowałem dziś na moim blogu listę polskich blogów dot. technologii .NET. Znajduje się tam link m.in. do Twojego bloga.
  Zapraszam do lektury posta: “Blog C# .NET (czyli mój mini przewodnik po polskich blogach poświęconych C# i .NET)” : http://maciej-progtech.blogspot.com/2009/07/blog-c-net-czyli-moj-mini-przewodnik-po.html .
  Gdybyś miał coś ciekawego do dodania, zapraszam do zostawienia komentarza.
  Pozdrawiam,
  Maciek

Comments are disabled.
 


© 2023 Karol Kuczmarski "Xion". Layout by Urszulka. Powered by WordPress with QuickLaTeX.com.